Dřevěné terasy

Smaragd deck

Nabízíme kompletní sortiment výrobků vhodných na venkovní dřevěné terasy, fasádní obklady, pergoly, garážová stání, dřevěné ploty a jiné zahradní stavby.

Od roku 2009 působí naše firma na českém trhu jako oficiální obchodní zastoupení renomované holandské firmy Bekol B.V., která se specializuje na nákup a zpracování tropických dřevin již od roku 1947.

Mezi hlavní druhy dodávaných dřevin a výrobků z nich patří: Bangkirai, Massaranduba, Garapa, Cumaru, Ipé, Angelim Pedra, Angelim Vermelho, Tatajuba, Merbau a Western Red Cedar (Západní červený cedr). Bekol patří k největším evropským firmám v tomto oboru a svoji pevnou pozici si udržuje díky tomu, že striktně dodržuje obchodní filosofii nákupu surovin výhradně z legálních a prověřených zdrojů. Od roku 2001 je firma certifikována podle standardů FSC (Forest Stewardship Council). Svoje pobočky má v Malajsii, Indonésii a Brazílii, odkud pochází většina zpracovávaných surovin. Bekol je členem holdingu DPW van Stolk Holding BV a díky tomu má přístup k nejmodernějším výrobním technologiím na řezání, sušení a hoblování dřeva. Hlavním výrobním artiklem firmy jsou kromě řeziva terasová prkna, hoblované hranoly a prkna, fasádní obklady a masívní podlahy.

Pravidelné dodávky

Díky naší skladové kapacitě, kde se průběžně nachází cca 20 000 m3 řeziva a hotových výrobků, můžete plánovat dodávky metodou „just-in-time“, tedy bez nutnosti dalšího skladování před tím, než budete materiál opravdu potřebovat. V našem skladu v Nymburku udržujeme jenom malé skladové zásoby vhodné pro maloobchodní odběr. Zásobování velkoodběratelů probíhá přímo z našeho centrálního skladu v Holandsku v pravidelných týdenních cyklech, což v praxi znamená, že jakoukoli objednávku můžeme dodat v maximální lhůtě jednoho týdne. Díky tomuto systému máte přístup k veškerému sortimentu firmy, což ocení zejména ti odběratelé, kteří potřebují pro svoji stavbu velké množství různých délek prken, neboť jim to snižuje prořez materiálu. Prkna si můžete objednat přesně v takových počtech kusů a v takových délkách, jak Vám bude vyhovovat.

Zkuste to s námi, budete příjemně překvapeni!

pro další informace nebo objednávku nás kontaktujte